checking-webhost-main

هاست حجیم لینوکس خارج کشور (مناسب میزبانی وب و پشتیبان گیری)

هاست حجمی خارج از کشور

وقتی صحبت از طراحی سایت می شود، اولین فاکتور انتخاب یک هاست مناسب برای میزبانی بهتر است. هاست حجمی خارج از کشور یکی از بهترین سرویس های میزبانی در طراحی سایت است که در مدل ها مختلفی وجود دارد. برخی از طراحان سایت بر مبنای سفارش مشتریان، افزون بر حجم ارائه شده بر روی هاست، به حجم بیشتری برای بارگذاری برخی فایل ها در سایت خود نیاز دارند.

استفاده از این هاست ها با قابلیت میزبانی وب و دارا بودن دیتابیس ، در میان خدمات مهم هاستینگ رادیزاین جای می گیرد. به همین خاطر با استفاده از این سرویس ، هم از یک هاست مطمئن استفاده می کنید و هم از دیتابیس هاست برای راه اندازی سایت بهره خواهید برد . به عبارت دیگر علاوه بر امکان استفاده سرویس برای نیاز پشتیبان گیری اطلاعات هاست های دیگر امکان راه اندازی سایت با میزان فضای بالاتر میسر بوده و این مورد از نقاط قوت هاستینگ رادیزاین محسوب می شود .

 

آشنایی با هاست حجمی خارج از کشور مخصوص دانلود

هاست حجمی خارج از کشور برای دانلود کردن نیز به کار می رود. با خرید این هاست ها، سرعت دانلود شما افزایش می یابد. این هاست ها در مواردی که مدیریت محتواهای رسانه ای از الزامات سایت است، به کار می روند.

آشنایی با هاست های بکاپ گیری

هاست حجمی خارج از کشور مخصوص بکاپ برای ذخیره نسخه های پشتیبانی به کار می رود. برای طراحی سایت هر کسب و کاری، پشتیبان گیری از اطلاعات سایت یک امر مهم تلقی می شود. در صورتی که از یک هاست بکاپ استفاده کنید ، فضایی را به ذخیره سازی اطلاعات سایت اختصاص می دهد و در صورت بروز هر گونه مشکل، از اطلاعات خود حفاظت خواهید کرد.

آشنایی با هاست های نامحدود

هاست حجمی خارج از کشور با ترافیک و حجم به خصوصی ارائه می شود. این هاست ها حجمی بی نهایت برای بارگذاری اطلاعات شما در اختیار می گذارند. به این ترتیب در صورتی که محتوای سایت شما بیشتر شود، مشکلی برای کیفیت و عملکرد سایت خود نخواهید داشت.

نکات انتخاب هاست خارجی

هاست حجمی خارج از کشور با در نظر گرفتن برخی فاکتورهای مهم انتخاب خواهد شد. هر یک از این هاست ها باید قابلیت هایی را در اختیار کاربران قرار دهند که رادیزاین این موارد را شرح می دهد:

  • توجه به پهنای باندی که هاست مورد نظر برای سایت شما ایجاد می کند یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود و در انتخاب یک هاست مناسب تاثیر گذار است.
  • میزان فضایی که هاست در اختیارتان می گذارد نیز یک مسئله بسیار مهم است.
  • امنیت هاست نیز یکی از فاکتورهای مورد توجه طراحان سایت است. در صورتی که هاست انتخابی شما به همراه گواهینامه های SSL ارائه شود، امنیت آن مورد تایید است.
  • عدم قطعی هاست در سرور مربوطه نیز یک مسئله بسیار مهم است.
  • هاست شما باید از چند دامنه و چند ساب ادمین پشتیبانی کند. به این ترتیب کیفیت سایت شما افزایش می یابد.
  • سهولت در پشتیبانی سایت در مواقع بروز مشکل نیز یک مسئله بسیار مهم تلقی می شود.

در ادامه برخی از متداول ترین هاست های خارجی را معرفی می کنیم:

هاست Fat Gator

این مدل هاست یکی از قدیمی ترین و بهترین هاست های جهانی محسوب می شود. هاست های ارائه شده در این کمپانی از نوع لینوکسی هستند و با استفاده از پایتون پشتیبانی می شوند. در صورتی که از این کمپانی خرید هاست مورد نیاز را انجام دهید، از یک دامین رایگان بهره مند می شوید.

هاست خارجی GREEN GEEKS

این مدل هاست حجمی خارج از کشور نیز مزایای بی شماری برای مشتریان به همراه می آورد. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از این هاست، گارانتی کلیه خدمات و قابلیت های هاست مورد نظر است. با خرید این مدل هاست، تا 30 روز قادر به تست هاست انتخابی خواهید بود. در صورتی که از خدمات و امکانات هاست انتخابی در این کمپانی رضایت نداشته باشید، وجه پرداختی شما باز پس داده می شود.

این هاست ها نیز از مدل های لینوکسی هستند و با استفده از سیستم پایتون پشتیبانی می شوند.

هاست PAPA

این هاست خارجی نیز با سیستم لینوکسی ارائه می شود. هر یک از طرح های این هاست خارجی، بر اساس نیاز مشتریان ارائه می شود و افراد با در نظر گرفتن قابلیت ها و امکانات مورد نیاز هر یک از این طرح ها را خریداری می کنند. به طور مثال برخی از طرح های این هاست، قابلیت پشتیبانی از 100 گیگابایت فضا در سایت را ایجاد می کنند، برخی از طرح ها پهنای باند بیشتری در اختیار سایت قرار می دهند و…

جمع بندی

هر یک از هاست های خارجی با تراکم حجم و پهنای باند دلخواه شما ارائه می شوند. به این ترتیب با در نظر گرفتن میزان نیاز خود، قادر به خرید هر یک از آن ها خواهید بود. سایت رادیزاین به شما در انتخاب بهتر هر یک از این هاست ها کمک می کند و مشاوره های حرفه ای در این زمینه ارائه می دهد.

انواع هاست های نام برده شده، تنها برای افزایش قابلیت دانلود به کار می روند، اما رادیزاین برای شما یک هاست حرفه ای با چندین قابلیت منحصر به فرد ارائه می دهد. با استفاده از یک هاست حجمی از رادیزاین در هزینه های شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

سفارش هاست حجمی از رادیزاین

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *