header-1-img

سامانه پیامک ippanel رایگان با تعرفه 39 تومان!

سامانه ارسال پیامک صوتی و متنی رایگان

سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel  یکی از مهمترین سورس های ارسال پیامک در ایران محسوب می شود. این سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel امکانات متعددی دارد. ارسال پیام های صوتی و متنی یکی از روش های مهم در عرصه بازاریابی و تبلیغات است. به همین خاطر استفاده از آن هر روز بیشتر می شود.

در این زمینه گروه رادمان وب دیزاین، خدمات منحصر به فردی ارائه می دهد. در سورس پیامکی رادیزاین، بانک شماره تلفنی کاملی وجود دارد که شماره های ایرانسل و همراه اول را از هم تفکیک می کند. انبوه پیامک های کشوری با تفکیک سن و جنسیت، کد پستی و… ارسال می شوند.

قابلیت پشتیبانی در سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel

سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel امکان تغییرات اضطراری را نیز برای مشتریان فراهم می کند. این در حالی است که برخی سامانه ها از این نظر رها شده اند. اما رادیزاین، با خدمات حرفه ای خود در این زمینه امکان پشتیبانی اضطراری از پیامک های صوتی و متنی شما را فراهم می کند. در این سورس پیامکی، از جدیدترین و به روزترین نرم افزارها استفاده می کنند. به همین خاطر امکان افزود قابلیت های بیشتر نیز در سامانه پیامکی وجود خواهد داشت.

تعرفه ارسال پیامک

سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel هزینه و تعرفه های به خصوصی برای مشتریان به همراه دارد. اولین فاکتوری که برای خرید این سورس های پیامکی مورد توجه قرار می گیرد، تعرفه های فروش انبوه پیامک ها است که رادیزاین با به صرفه ترین هزینه ها در این زمینه فعالیت می کند. به این ترتیب تبلیغات پیامکی برای شما مقرون به صرفه تر انجام می شوند.

برخی از امکانات سرویس سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel

در این زمینه امکانات بسیاری برای مشتریان ایجاد شده که فعالیت در زمینه تبلیغات را با ارزش تر می کند. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ارسال پیامک های گروهی و تکی به دلخواه مشتریان؛ این مسئله هم در هزینه های شما صرفه جویی می کند و هم پیامک شما را به دست افراد مورد نظر می رساند.
  • پیامک های صوتی نیز با استفاده از این سامانه با بهترین کیفیت به دست مخاطبین می رسند.
  • امکان ارسال پیامک های منطقه ای نیز فراهم می باشد. در این سامانه با در نظر گرفتن حوزه کسب و کار شما، پیامک های شما برای شماره تلفن های مربوط به یک منطقه از شهر، استان و… ارسال خواهند شد.
  • ارسال پیامک های خیلی هوشمند نیز از مهمترین مزایای استفاده از این خدمات به شمار می رود.
  • امکان ارسال پیامک به دکل ایرانسل نیز فراهم می باشد.
  • وجود منشی های پیامکی برای پاسخگویی خودکار به پیام های مخاطبین نیز از مزایای استفاده از این سورس های پیامکی انبوه به شمار می رود.
  • برگزاری مسابقات پیامکی نیز یکی از نقاط جالب توجه بهره بری از این خدمات است.

مزایای استفاده از پیامک های تبلیغاتی

سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel مزایای بی شماری در حوزه کسب و کار شما ایجاد می کند. یکی از مهمترین این مزایا، این است که مطمئن هستید، پیام شما توسط مخاطب خوانده می شود. اغلب افراد به تلفن همراه خود و تک تک پیام های ارسالی حساس هستند و آن ها را مرتبا بررسی می کنند. بنابراین میزان بازدید از پیام های تبلیغاتی شما به حداکثر می رسد.

به علاوه با این روش تبلیغاتی پیام های شما در آن واحد به دست مخاطبین می رسند. به این ترتیب شما می توانید، اخبار فوری خود را نیز به مخاطبین ارائه دهید. در وصف مزایای استفاده از پیامک های تبلیغاتی، می توان به عدم دسترسی بسیاری از مخاطبین به امکانات اینترنتی اشاره کرد. از آن جا که دسترسی به اینترنت همچنان در برخی نواحی و یا برای برخی گروه های سنی امکان ناپذیر است، استفاده از پیامک های تبلیغاتی، برای دریافت بازخوردهای بهتر بسیار مفید تلقی می شود.

معایب پیامک های تبلیغاتی

به جرعت می توان گفت که مزایای این سامانه پیامک صوتی و متنی ippanel بسیار بیشتر از معایب آن هستند. اما از  آن جا که گروه رادیزاین، با مشتریان خود صادق است، برخی از مهمترین معایب استفاده از این پیامک ها را نیز در این بخش شرح می دهیم.

در مرحله اول باید بدانید که برای ارسال این پیامک ها نهایتا 70 کاراکتر در اختیار شما قرار دارند. این تعداد کاراکتر گاها برای انتقال پیام های شما کافی نیستند. به علاوه امکان ارسال فایل های تصویری نیز با این روش های تبلیغاتی وجود ندارد. به این ترتیب بخشی از جذابیت تبلیغات در حوزه کاری شما حذف می شود.

جمع بندی

گروه حرفه ای رادیزاین با ارائه این خدمات مفید، مزایا و قابلیت های شایسته ای برای مخاطبین ایجاد می کند. تبلیغات با استفاده از پیامک، بازخوردهای مثبتی برای افراد دارد و شما را با خیل عظیمی از جمعیت در سر تا سر کشور مرتبط می کند. به این ترتیب خرید این خدمات از رادیزاین برای شما سودمند می باشد.

 

جهت خرید سامانه پیامک حرفه ای روی لینک پایین کلیک کنید :

ثبت نام رایگان در سامانه پیامک رادیزاین

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *