هاست لینوکس رایگان

هاست لینوکس فول امکانات رایگان!

هم اکنون سایت حرفه ای خودتو بدون صرف هزینه هاست راه اندازی کن!!!

با  توجه به حرکت جامعه به سمت دیجیتال مارکتینگ و فراهم شدن فرهنگ فروش محصولات و ارائه خدمات به صورت آنلاین ، روز به روز نیاز برنامه نویس ماهر و قابل اعتماد بیشتر احساس شده و از این رو بازار کار برنامه نویسان بسیار داغ و پر رونق گردیده است .

اما برای رسیدن به این مهارت چه مواردی لازم است تا فرد بتواند به خوبی تخصص برنامه نویسی در بستر های گوناگون را با کمترین زمان فرا بگیرد ؟!

با عنایت به عنوان مورد بحث ما فقط به بیان بستر آزمایش کد نویسی سمت سرور می پردازیم .برای برنامه نویسان لذت بخش ترین زمان مربوط به تست و مشاهده نتیجه زحماتشان بوده که برای کد های تحت وب و سمت سرور می توان به دو صورت اجرا نمود : اول با ایجاد لوکال هاست در سیستم خانگی و دوم آپلود کد ها در هاست و اجرای مستقیم آنهاست .

اجرای مستقیم کدها روی هاست موجب می شود تا با خطاهای گوناگون و زمانبر انتقال برنامه های صفرتاصد برنامه نویسی و تست شده روی لوکال برنخوریم و به راحتی رفتار سرور ها به این دستورات را مشاهده کنیم .

با عنایت به توضیحات بالا گروه رادمان وب دیزاین در نظر دارد به منظور حمایت از این برنامه نویسان عزیز هاست محبوب و پرطرفدار لینوکس با کنترل پنل لینوکس را رایگان ارائه دهد . به امید موفقیت روز افزون…