طراحی سایت در تهران

طراحی سایت در تهران و سایر شهرهای ایران

طراحی سایت حرفه ای در تهران و سایر شهرستان ها توسط گروه رادمان وب دیزاین (رادیزاین)

بی دلیل نیست که این روزها همه به دنبال طراحی سایت هستند. شما خودتان تا به حال چند بار از فروشگاه های مختلف اینترنتی خرید کرده اید؟ مطمئن هستیم که حتی اگر خودتان به هر دلیلی اهل خرید اینترنتی نباشید، ده ها نفر را در اطراف خود می شناسید که بسیار به این کار علاقه مندند. تصورکنید در حالی که لیوان چای تان را در دست دارید و نگاه تان به فیلم یا مسابقه مورد علاقه تان است، خرید خود را هم انجام می دهید. چه چیزی بهتر از این؟

طراحی سایت در تهران

شما برای این که سایت تان را طراحی کنید چه دغدغه ای دارید؟ ما سعی می کنیم با توضیحاتی کامل و البته به زبان کاملا ساده کمک کنیم این دغدغه ها از بین بروند.

طراحی سایت در تهران و یا هر شهر دیگری با توجه به اصول و روش های مختلفی که وجود دارد انجام می شود. شما می توانید در وب سایت خود هر گونه محصول مختلف را بفروشید یا این که خدمات تان را ارائه دهید.

انواع وب سایت :

انواع مختلف وب سایت را می توان از نظر کاری که انجام می دهند به سه گروه تقسیم کرد.

 

وب سایت فروشگاهی

این وب سایت ها همان طور که از اسمشان پیداست، کار فروش انجام می دهند. یعنی چه؟ یعنی همه محصولات شان را در وب سایت معرفی می کنند تا شما بتوانید به راحتی خریدتان را انجام دهید. همان کاری که بارها خودتان و یا دوستان وآشنایان تان انجام می دهید.

 

سایت شخصی

این سایت ها شخصی هستند و هر چه بخواهید می توانید روی آن قرار دهید، مثلا ممکن است بخواهید دلنوشته هایتان را در وبسایت شخصی خود منتشر کنید و در اختیار دیگران بگذارید تا بخوانند. شاید هم شما یک معلم ریاضی باشید که دوست دارید در سایت خودتان، معرفی شوید و سپس شاگرد خصوصی بگیرید. این ها تنها مثال های ساده ای هستند که متوجه شوید وب سایت شخصی برای چیست. بسیاری موارد دیگر می تواند از کاربرد این سایت ها باشد.

 

سایت شرکتی

این سایت ها به منظور معرفی مجموعه های مختلف طراحی می شوند. به عنوان مثال شما ممکن است به عنوان مدیرعامل یک شرکت بازرگانی بخواهید مجموعه تان را از طریق سایت معرفی کنید. در این حالت می توانید خدمات مختلف، سوابق کاری و…را در سایت تان قرار دهید.

شاید برایتان سوال پیش بیاید که آیا تنها سایت های فروشگاهی می توانند محصولی بفروشند؟ در پاسخ باید گفت: “بله”. این سایت ها مجهز به درگاه خرید هستند و در نتیجه می توانند فروش داشته باشند اما این امکان برای سایت های شخصی و شرکتی وجود ندارد. حالا اگر بخواهید هم خودتان را معرفی کنید و هم محصولی بفروشید چه؟ کاری ندارد! یک سایت فروشگاهی برایتان طراحی می کنیم. ضمن این که به معرفی خود ومحصولات تان می پردازید، میتوانید فروش هم داشته باشید.

داشتن سایت یک ضرورت است

شما هم متوجه می شوید که تکنولوژی در حال تغییر همه زندگی ماست؟ ما بزرگ ترین خریدهایمان تا کوچک ترین ها را از طریق اینترنت انجام می دهیم. طبیعی است که در این شرایط عقب ماندن از این قافله برای هر کسب و کاری صدمات جبران ناپذیری را به همراه خواهد داشت.

آخرین بار چه زمانی خرید اینترنتی داشته اید؟ لباس؟ لوازم منزل؟ مواد غذایی؟ کتاب ووسایل اموزشی؟ چه چیزی خریداری کردید؟

وقتی خرید از طریق اینترنت این قدر آسان است چرا مردم از آن استقبال نکنند؟

 

مراحل طراحی سایت در تهران

ما اینجاییم تا شما وب سایت خودتان را داشته باشید. مراحلی که انجام می دهیم ازقرار زیر است.

با شما یک گفتگوی دوستانه داریم

برای این که بدانیم دقیقا چه نوع وب سایتی و با چه امکاناتی برای شما مناسب است ابتدا باید در مورد کسب و کار و اهداف تان با هم دیگر گپ بزنیم. حتی همین گفتگو را هم می توان به صورت مجازی و از طریق اینترنت انجام داد، البته که ما بیشتر دلمان می خواهد ضمن گفتگو از نزدیک ببینیمتان اما به هرحال مشتریان عزیزمان که در شهرستان هستند از طریق جلسات آنلاین و گفتگوهای تلفنی می توانند با ما در ارتباط باشند. پس از گفتگوی اولیه قراردادی میان ما و شما ثبت می شود.

طراحی سایت مورد نظر شما توسط رادیزاین

همین جا لازم می دانیم بگوییم که ظاهر وب سایت شما بسیار موضوع مهمی است. همه چیز باید طوری طراحی شود که نشان دهنده فعالیت شما و حتی نوع نگاهتان به شغل خودتان باشد. حتما می دانید قدرت رنگ ها و اشکال در اثرگذاری بر انسان ها و برندینگ و موارد مشابه چقدر زیاد است. هدف شما هم از داشتن یک وب سایت جلب انسان هاست و بنابراین باید به این نکات دقت کرد. گرافیست های خلاق و مجرب ما همه این موارد را برایتان آنالیز کرده و روی قالب های متنوع در اختیارتان قرارداده اند. راستش را بخواهید آنها با کتاب های روانشناسی رنگ و تاثیر اصول بصری در فروش و… می خوابند و بیدار می شوند!

می دانید می خواهیم چه چیزی بگوییم؟ ما فقط یک سایت به شما نمی دهیم. هر آن چه در این زمینه می دانیم و هر روزهم به این دانش اضافه می شود را در اختیار شما قرار می دهیم. در حقیقت شما از لحظه بستن قراداد جزء خانواده بزرگ ما محسوب می شوید که دوست داریم شاهد موفقیت های بیشتر و بیشترتان باشیم.

پشتیبانی ازوب سایت

همه چیز را به شکل حرفه ای پیش برده ایم و پس از آن در نگاه شما همه موارد خیلی ساده خواهد بود.چرا ساده؟ چون ساده بودن یعنی حرفه ای بودن.

حتما شنیده اید که می گویند اگر در حال خواندن یک متن هستید و با خودتان می گویید اینکه خیلی ساده نوشته شده، در حقیقت باید بدانید که آن نوشته توسط یک فرد حرفه ای نوشته شده است. چرا؟ چون آن فرد دانش وتوانایی اش را داشته که مفهوم را به سادگی و به دور از پیچیدگی به شما منتقل کند.

ماجرای سایت هم همین است. ما همه پیچیدگی ها را حل کرده ایم تا برای شما ساده باشد بنابراین بسیاری از موارد را خودتان می توانید انجام بدهید. با این حال برایتان خدمات پشتیبانی در نظر گرفته ایم تا باز هم خیالتان از همه جهات راحت باشد.

گروه طراحی سایت رادیزاین چیست؟

گروه  طراحی وب سایت رادیزاین در واقع مجموعه ای است که سایت های مختلف را طراحی، نگهداری و پشتیبانی می کند . آنها علاوه برطراحی سایت خدمات سئو هم انجام می دهند که در ادامه در این مورد هم توضیح خواهیم داد.

در طراحی یک وب سایت المان های مختلفی ایجاد می شود. این المان ها عبارتند از: چیدمان، گرافیک، ساختار، تصاویر، رنگ، محتوا، سبک متن و بسیاری موارد دیگر. در حقیقت مجموعه ای از مراحل تخصصی طی می شود تا شما یک وب سایت حرفه ای ببینید و به راحتی با چند کلیلک کارهایتان را از طریق آن پیش ببرید.

طراحی سایتم را به چه کسی بسپارم ؟

وقتی طراحی سایت شما را مجموعه معتبری مثل گروه رادمان وب دیزاین انجام می دهد علاوه بر این که خیالتان راحت است، هر بخش از جمله برنامه نویسی بک اند یا فرانت اند توسط متخصص همان بخش انجام می شود. نیروی گرافیک و تولید محتوا هم کارخودشان را انجام می دهند و بسیاری نیروهای دیگر که بخش های مختلف را مدیریت می کنند. طبیعی است که وقتی کاری به این شکل انجام شود منسجم ترو با کیفیت تر خواهد بود.

من به وب سایت احتیاج دارم؟

بله مگر در دوحالت.

در حالت اول اگر هیچ محصولی برای فروش ندارید و اصلا هم دلتان نمی خواهد با داشتن یک وب سایت شخصی یا شرکتی خود یا مجموعه تان را به دیگران معرفی کنید پس به وب سایت احتیاج ندارید. البته همین جا بگوییم می دانید که این کار خودش عقب ماندن از قافله است؟

در حالت دوم هم وقتی شما یک وب سایت بروز و کاملا حرفه ای دارید قطعا دیگر نیازی به داشتن سایت دیگری ندارید مگر این که هدف تان از طراحی سایت دوم، انجام فعالیت دیگری باشد.

اگر سایت دارید اما قدیمی است پیشنهاد می کنیم حتما برای طراحی یک سایت جدید و به روز اقدام کنید. وب سایت قدیمی نمی تواند بستر مناسبی برای انجام بسیاری از موارد از جمله سئو باشد در نتیجه هیچ کمکی به رشد و دیده شدن شما نمی کند و از رقبا عقب می مانید.

اگر کسب وکارتان به صورت سنتی فعالبیت می کند یک روز را هم برای اضافه شدن به فضای آنلاین از دست ندهید! شما می توانید فعالیت سنتی خود را هم ادامه دهید اما از همگام شدن با تکنولوژی هم عقب نمانید تا همیشه در حال رشد باشید.

طراحی فروشگاه چطور به موفقیت من کمک می کند؟

با داشتن یک وب سایت حرفه ای می توانید محصولات یا خدمات تان را معرفی کنید. تصور می کنیم شما یک فروشگاه لوازم یدکی دارید. چه افرادی مشتریان شما هستند؟ به جز فامیل، دوست و آشنا افرادی که از حول وحوش مغازه شما می گذرند می توانند به مشتریان شما تبدیل شوند. اگر هم شخصی به شما مراجعه کند و به دلیل رضایت از کارتان شما را به دیگران معرفی کند از این طریق هم مشتری خواهید گرفت، همین.

حال بیایید ببینیم مشتریان شما با داشتن وب سایت چقدر زیادتر می شوند. وب سایت شما نه تنها در شهر خودتان بلکه در شهرهای دیگر و کشورهای دیگر هم میتواند دیده شود. این یعنی چه؟ یعنی فروش یا ارائه هرگونه خدمات در سطح وسیع و وسیع تر. یکی از کارهای مهمی که بعد از طراحی وب سایت روی سایت خود انجام می دهید سئو آن است. به صورت خلاصه می توانیم بگوییم سئو علمی است که از همه دنیا برایتان مشتری می آورد. امکانی که در فضای سنتی غیر قابل اجراست و یا به سختی و با نتایج خیلی کمتر اجرا می شود. در هر صورت اول باید فروشگاه خودتان را راه اندازی کنید و بعد هم به فکر سئو آن باشید.

 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت شرکتی

سفارش طراحی سایت خدماتی

سفارش طراحی سایت شخصی

سفارش طراحی سایت رزرواسیون (پزشکی ،گردشگری و…)

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *