8-Best-Web-Hosting-Services-for-High-Traffic-Sites-850x435

هاست پربازدید سیپنل خارج از کشور

هاست پربازدید خارج از کشور

هاست پربازدید خارج از کشور برای سایت هایی با ترافیک بالا مورد استفاده قرار می گیرد.  رادیزاین نیز گاها از این هاست ها بنا به سفارش مشتریان در طراحی سایت استفاده می کند. این هاست ها زمانی به کار می روند که قصد استفاده از منابع اختصاصی را در سایت خود داشته باشید. هزینه خرید هاست پربازدید خارج از کشور بسیار بیشتر از هاست های معمولی است و به همین خاطر برای ابتدای فعالیت های حرفه ای در حوزه دیجیتال به کار نمی رود.

زمانی که ترافیک سایت شما بالاتر برود، دیگر استفاده از روش های قدیمی و هاست های معمولی نیاز شما را مرتفع نمی سازد. در این زمان باید از یک هاست قدرتمندتر با قابلیت های بیشتر استفاده کنید. سرعت سایت یکی از فاکتورهای اولیه در سئوی سایت شما محسوب می شود. به همین خاطر انتخاب یک هاست مناسب برای افزایش سرعت سایت، سبب رعایت بیشتر قوانین سئو خواهد شد.

آشنایی با مزیت های استفاده از هاست پربازدید

هاست پربازدید خارج از کشور مزایای بی شماری برای شما به همراه می آورد. 2 مورد از این مزایا را در زیر بر می شماریم:

  • هاست پربازدید خارج از کشور امنیت سایت شما را بسیار بیشتر می کند. امنیت سایت یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در فرایند طراحی سایت مورد توجه قرار می گیرد. در صورتی که بد افزارها یا هکرها امنیت سایت و پیج اینترنتی شما را به خطر بی اندازند، بخش بزرگی از امتیاز و رتبه خود را در سیستم گوگل از دست می دهید. این مسئله خسارات بسیاری بر پیکره سایت شما به وجود می آورد.
  • منابع بیشتر نیز یکی از مهمترین مزایای استفاده از این خدمات به شمار می رود. هر چه منابع بیشتری در سایت خود در اختیار داشته باشید، قابلیت های سایت شما بیشتر خواهد شد. با استفاده از منابع بیشتر، سرعت سایت شما نیز به طرز قابل توجهی افزایش می یابد. در این زمینه مدیریت سایت نیز کار ساده تری خواهد شد.

 

روش خرید هاست پربازدید خارج از کشور

هاست پربازدید خارج از کشور با راهنمایی های طراحان وب انتخاب می شود. برای انتخاب هر یک از این هاست ها باید برخی موارد مهم را در نظر بگیرید و بر این اساس یک هاست مناسب خریداری کنید. در نظر گرفتن فاکتورهای زیر برای خرید یک هاست مناسب از اهمیت بالایی برخوردار است.

1- در نظر گرفتن میزان منابع مورد نیاز

برای خرید یک هاست مناسب باید حتما به ویژگی های سخت افزاری سایت خود توجه داشته باشید و منابع مورد نیاز را مشخص کنید. در صورتی که بازدید سایت شما بالا باشد، باید از پلن های قدرتمندتری در این زمینه استفاده کنید. برای این که یک پلن تخصصی برای سایت خود انتخاب کنید و میزان منابع مورد نیاز را به درستی برآورد کنید از خدمات حرفه ای وب سایت رادیزاین استفاده کنید.

2- توجه به کنترل پنل

هاست پربازدید خارج از کشور بر اساس کنترل پنل موجود نیز انتخاب می شود. کنترل پنل ها انواع مختلفی دارند که محبوب ترین آن ها، CPANEL است. یکی دیگر از مهمترین کنترل پنل ها در این زمینه دایرکت ادمین است که برخی از سیستم های هاستینگ با استفاده از آن کنترل می شوند.

3- میزان آپتایم

هاست پربازدید خارج از کشور بر اساس میزان آپتایم سایت نیز انتخاب خواهد شد. در صورتی که آپتایم سایت شما مناسب نباشد، میزان دسترسی به سایت در طول شبانه روز با محدودیت رو به رو می شود و این مسئله کیفیت سایت شما را به خطر می اندازد. به همین خاطر باید میزان آپتایم را برای انتخاب یک هاست مناسب مد نظر قرار دهید.

4 – در نظر گرفتن سیستم بکاپ گیری

پشتیبان گیری یا بکاپ گیری از سایت نیز یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب سیستم هاستینگ به شمار می رود. برای حفظ اطلاعات و حفظ دیتای مورد نیاز باید حتما از یک سیستم بکاپ گیری حرفه ای استفاده کنید. این بکاپ ها باید به صورت روزانه انتخاب شوند.

5- سیستم پشتیبانی

این سیستم های پشتیبانی نیز باید همواره در دسترس باشند تا بهره گیری از خدمات سایت ساده تر انجام شود. این مسئله به کیفیت خدمات شرکت طراحی سایت شما نیز بستگی دارد. رادیزاین در این زمینه خدمات شایسته ای ارائه می دهد. با بهره گیری از این خدمات پشتیبانی از سیستم سایت شما ساده تر انجام می گیرد.

جمع بندی

انتخاب و خرید یک هاست پر بازدید ، سایت شما را حرفه ای تر جلوه می دهد، سرعت سایت را افزایش می دهد و بر کیفیت عملکرد سخت افزاری سایت نیز می افزاید. کلیه این فاکتورها افراد را برای خرید این هاست ها ترغیب می کند.

 

سفارش هاست مناسب سایت های پربازدید خارج

 

 

دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت‌های مورد نیاز علامت گذاری شده‌اند *