خرید لایسنس Virtualizor
تحویل سریع ، قیمت به صرفه (ابتدا همه جا قیمت ها بررسی و بعدش اقدام به خرید کن)

Virtualizor یک پلتفرم مجازی‌سازی است که توسط شرکت Softaculous توسعه داده شده است. این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا سرورهای فیزیکی خود را به چندین ماشین مجازی تقسیم کنید و اجرای همزمان چندین سیستم‌عامل مجزا را در یک سرور فراهم کنید.

Virtualizor از روش‌های مختلف مجازی‌سازی مانند KVM، Xen، OpenVZ، LXC و VMware ESXi پشتیبانی می‌کند. این به شما امکان می‌دهد که بر اساس نیازهای خود، روش مجازی‌سازی مناسب را انتخاب کنید.

با استفاده از Virtualizor، شما می‌توانید ماشین‌های مجازی را بصورت سریع و آسان ایجاد، مدیریت و کنترل کنید. این شامل نصب سیستم‌عامل، مدیریت منابع مانند پردازنده، حافظه و فضای دیسک، مدیریت شبکه و مانیتورینگ سرورها است.

Virtualizor قابلیت‌های پیشرفته‌ای مانند مهاجرت زنده (Live Migration)، تکثیر ماشین‌های مجازی (Cloning)، برنامه‌ریزی منابع (Resource Scheduling) و مدیریت تصاویر (Template Management) را نیز فراهم می‌کند. همچنین، دارای یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند است که امکان مدیریت ماشین‌های مجازی را برای کاربران بهبود می‌بخشد.

استفاده از Virtualizor مزایای زیادی را به همراه دارد، از جمله استفاده بهینه از منابع سرور، افزایش امنیت، مدیریت مرکزی و ساده‌تر سرورها، کاهش زمان و هزینه در ایجاد و مدیریت ماشین‌های مجازی، افزایش قابلیت مقیاس‌پذیری و انعطاف‌پذیری سیستم، و پشتیبانی از محیط‌های چندکاربره.

لایسنس Virtualizor

تومان 103000 ماهیانه
  • نصب آسان
  • بدون هیچگونه محدودیت مانند تعداد اکانت
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • قابلیت جایگزینی با لایسنس معمولی
  • دریافت اپدیت مستقیم از سایت سازنده
  • سه بار تغییر رایگان آیپی